کدخبر:
218819
تاریخ انتشار:
۳۰ دی ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

پشت پرده انتقاد نماینده لاهیجان نسبت به بیمارستانی در رشت + جزییات

خزر: اگرچه سرکشی به بخش های مختلف یک بیمارستان توسط یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان اتفاقی عجیب نیست و حتی انتقادات نسبت به عملکرد یک بیمارستان توسط یک نماینده مجلس پدیده ای دور از ذهن نخواهد بود اما با فرض صحت اسناد، دست اندازی نماینده لاهیجان به چنین حرکاتی برای انتقاد از نحوه خدمت رسانی بیمارستانی آن هم خارج از حوزه انتخابی وی تا حد زیادی عجیب است و این سوال را به ذهن متبادر می کند که آیا دکتر نیکفر نسبت به کاستی های موجود در حوزه انتخابی خودش هم تا این اندازه حساسیت به خرج می دهد؟!

به گزارش خزرآنلاین، طی روزهای گذشته نام بیمارستان حشمت رشت بار دیگر به تیتر اول رسانه ها کوچ کرده است. این بار اما پای نماینده لاهیجان در میان است.

نیکفر طی روزهای گذشته بارها نسبت به آنچه در این بیمارستان می گذرد اعتراض داشته و اخیرا هم اسنادی به تحریریه خزر آنلاین ارسال شده که حکایت از آن دارد که انتقادات نیکفر نسبت به عملکرد بیمارستان حشمت رشت از بعد کلامی خارج و وارد فاز فیزیکی شده است! اسنادی که اگر اصالت آنها تایید شود، بی شک نشان دهنده رفتار دور از شان نمایندگی وی بوده و این سوال را به ذهن متبادر می کند که هدف از این همه انتقاد در خصوص عملکرد بیمارستان حشمت چیست؟

بدیهی است که نمایندگان به واسطه جایگاه قانونی خود و نقش نظارتی شان می بایست ضمن سرکشی از دستگاه های اجرایی و دولتی، در جریان نحوه فعالیت و کم و کیف خدمات ارائه شده توسط آنان قرار گیرند اما نگاهی به انتقادات اخیر نماینده لاهیجان نسبت به عملکرد یک بیمارستان در رشت تا حد زیادی شائبه برانگیز به نظر می رسد بخصوص آنکه بدانیم این نماینده طی روزهای گذشته مراجعات پر حاشیه ای را به بیمارستان دولتی حشمت رشت داشته است! اسناد زیر حکایت از حواشی یکی از مراجعات نیکفر به بیمارستان حشمت دارد.

اگرچه سرکشی به بخش های مختلف یک بیمارستان توسط یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان اتفاقی عجیب نیست و حتی انتقادات نسبت به عملکرد یک بیمارستان توسط یک نماینده مجلس پدیده ای دور از ذهن نخواهد بود اما با فرض صحت اسناد بالا، دست اندازی نماینده لاهیجان به چنین حرکاتی برای انتقاد از نحوه خدمت رسانی بیمارستانی آن هم خارج از حوزه انتخابی وی تا حد زیادی عجیب است و این سوال را به ذهن متبادر می کند که آیا دکتر نیکفر نسبت به کاستی های موجود در حوزه انتخابی خودش هم تا این اندازه حساسیت به خرج می دهد؟!

بی شک شان نمایندگی اقتضا می کند که یک نماینده مجلس بعد از یکی دو بار انتقاد نسبت به عملکرد یک مجموعه دولتی، مشکلات موجود را در صورت حل نشدن به بالاترین مقام اجرایی که شخص وزیر می باشد انتقال داده و حتی کار را به طرح سوال از رئیس جمهور بکشاند. راهی که مطمعنا اگر ندیمی همچنان نماینده لاهیجان باقی می ماند، در آن قدم برمی داشت. با این حال به نظر می رسد نماینده فعلی لاهیجان بنا به دلایلی که شاید به علت عدم نفوذ خواسته های وی در مجموعه وزارت بهداشت و درمان باشد، راه دیگری را در پیش گرفته است. راهی که چندان با شئونات نمایندگی همخوانی ندارد.


در پایان این سوال همچنان به قوت خود باقیست که چرا نماینده لاهیجان نسبت به بیمارستانی که در حوزه انتخابیه وی قرار ندارد تا این اندازه حساسیت بخرج می دهد و دست به اقدامات عجیب و غریب می زند؟ آیا نیکفر نسبت به حل معضلات حوزه انتخابیه خودش هم تا این اندازه موشکافانه برخورد می کند؟ بد نیست دکتر نیکفر کمی در خصوص وضعیت فعلی تقاطع غیرهم سطح میدان گیل لاهیجان توضیح داده و میزان پیشرفت این پروژه را از زمان تصدی خودشان بر کرسی نمایندگی لاهیجان تا کنون توضیح دهند.
پشت پرده انتقاد نماینده لاهیجان نسبت به بیمارستانی در رشت + جزییات
#نماینده مردم لاهیجان #ذبیح‌الله نیکفر #بیمارستان حشمت #پشت پرده انتقاد نماینده لاهیجان نسبت به بیمارستانی در رشت + جزییات


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Health
تازه های Health
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218819 1