کدخبر:
220963
تاریخ انتشار:
۲۳ تیر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اظهارات عجیب و تاسف برانگیز نماینده فومن در خصوص نماینده و مردم صومعه سرا + صوت و فیلم

خزر: انتقادات مردم فومن و شفت نسبت به ناتوانی افتخاری در تامین آسفالت که توام با مقایسه توانمندی وی با نماینده صومعه سرا بوده، سبب شده تا افتخاری، سید کاظم دلخوش نماینده صومعه سرا را تلویحا نماینده مرغ دانسته و خود را نماینده مردم بخواند! از افتخاری باید پرسید آیا این اظهارات شما توهین به مردم صومعه سرا تلقی نخواهد شد؟!

به گزارش خزرآنلاین، اخیرا صوتی از اظهارات نماینده فومن در فضای مجازی منتشر شده است که وی در آن به انتقادات نسبت به ناتوانی خود در آسفالت معابر واکنش نشان داده و با بیان اینکه برخی می گویند فلانی لانه های مرغ را آسفالت کرده و شما نتوانسته اید، می گوید: قرار نیست ما نماینده مرغ باشیم! ما نماینده مرغ نیستیم ما نماینده مردمیم!

وی همچنین با بیان اینکه در مقطع بسیار سختی در خصوص قیر و اعتبار قرار داریم، می افزاید: یک اتفاقی در سال 95 افتاد که بعضی ها از این فضا سواستفاده کردند!

دانلود صوت از اینجا

با جستجوی ساده ای در فضای مجازی به راحتی می توان دریافت تنها نماینده ای که طی سال های اخیر بارها بر توانمندی خود در به راه انداختن نهضت آسفالت تاکید داشته و حتی در یکی از گفتگوهایش مدعی شده که تا لانه مرغ مردم را آسفالت کرده، دلخوش نماینده صومعه سرا است. (اینجا را بخوانید)

با این اوصاف باید گفت به احتمال فراوان انتقادات مردم فومن و شفت نسبت به ناتوانی افتخاری در تامین آسفالت که توام با مقایسه توانمندی وی با نماینده صومعه سرا بوده، سبب شده تا افتخاری، سید کاظم دلخوش نماینده صومعه سرا را تلویحا نماینده مرغ دانسته و خود را نماینده مردم بخواند!

اگرچه حتی یک کودک هم می تواند به راحتی درک کند که منظور دلخوش از آسفالت لانه مرغ مردم، اینست که توانسته برخلاف برخی نمایندگان تمام نیازهای مردم شهر و روستای حوزه انتخابیه خود را به آسفالت تامین کند اما از افتخاری باید پرسید آیا این اظهارات شما توهین به مردم صومعه سرا تلقی نخواهد شد؟ شما به عنوان نماینده مردم تا چه اندازه در ایفای وظایف نمایندگی خود موفق عمل کرده اید؟!

بد نیست جناب افتخاری به عنوان نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی این ویدیو را که نشان میدهد چگونه اصفهانی ها با خرید املاک در فومن، نام یک محله در فومن را به نام "اصفهان محله" تغییر داده اند، ببینند! مطمئنا جلوگیری از تغییر نام یک محله در فومن ارتباطی با قیر و آسفالت و مرغ و خروس ندارد! 

 
اظهارات عجیب و تاسف برانگیز نماینده فومن در خصوص نماینده و مردم صومعه سرا + صوت و فیلم
#افتخاری #نماینده فومن


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Social
تازه های Social
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
220963 1