کدخبر:
221502
تاریخ انتشار:
۲۶ مرداد ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فرمانده سپاه قدس گیلان: مردم حافظان اصلی انقلاب اسلامی هستند

خزر: فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: مردم عاملان اصلی حفظ انقلاب اسلامی هستند زیرا بیشترین بار فشار اقتصادی را تحمل می‌کنند.

به گزارش خزرآنلاین، سردار محمد عبدالله‌پور صبح امروز در نهمین جشنواره استانی "مالک اشتر سپاه قدس گیلان" در رشت اظهار داشت:

ما برای اینکه از ولایت درک درستی داشته باشیم و بدون شعار زندگی کنیم باید نگاه عمیقی به حوادث تاریخ داشته باشیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه برخی انقلاب‌ها در طول تاریخ پا برجا نماند زیرا مردم آن جامعه نتواستند فکر و نوع تفکر ولی و رهبر جامعه را درک کنند افزود: اما ملت ایران در طول 40 سال با وجود تمام مشکلات توانستند پا به پای رهبر انقلاب حرکت کرده و مقاومت و ایستادگی کنند.

سردار عبدالله‌پور، ایستادگی و مقاومت بی‌نظیر ملت ایران در برابر تمام حوادث سخت را یک معجزه دانست و افزود: امروز همه شاهد فشارها، تحریم‌ها و جنگ شدید روانی دشمن هستند و هم‌زمان با وجود تمام این مشکلات، 23 استان در این کشور درگیر سیل شدند اما باز ایستادگی و مقاومت مردم معجزه‌آسا بود.

وی با بیان اینکه برخی از مسئولان و تفکرات سیاسی به قدرت‌ها، عناوین و مسئولیت‌ها نزدیک هستند اما سخن رهبر انقلاب را درک نمی‌کنند تصریح کرد:

بسیجیان با اقدامات خود ثابت کردند که به خوبی سخن رهبر انقلاب را فهمیده‌اند و البته بسیاری از پاسداران هم قبل از پاسدار بودن یک بسیجی خوب هستند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به شاخصه‌های یک بسیجی خوب خاطرنشان کرد: بسیجی خوب کسی است که بتواند دستورات و بیانات رهبر معظم انقلاب را درک کرده و به خوبی عمل کند و تحقق‌ساز باشد و رهبر انقلاب نیز از امت و سربازان خود این انتظار را دارند.

سردار عبدالله‌پور، جنگ شدید روانی دشمن را مورد اشاره قرار داد و افزود:

دشمن جنگ روانی شدیدی را بر علیه مردم ما طراحی کرده است که باید هوشیار بود تا فریب اقدامات دشمن را نخوریم البته پاسداری که بر محیط پیرامون خود اشراف نداشته باشد به راحتی فریب می‌خورد و در تشریفات غرق می‌شود.

وی با بیان اینکه فرماندهان پایگاه‌های مقاومت و مدیران بخش‌های مختلف باید به مساله اشراف بسیار دقت کنند گفت: بسیاری از فرماندهان پایگاه‌های مقاومت گیلان در تعامل با افراد از مشکلاتی برخوردارند و به خوبی نتوانستند مشکلات و نیازهای مربوط به حوزه کاری خود را شناسایی کرده و رفع کنند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به لزوم اشراف اطلاعاتی خاطرنشان کرد:

امروز به حدی حوادث سیاسی پیچیده شده که اگر اشخاص از اشراف کامل اطلاعاتی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی برخوردار نباشند، فریب می‌خورند.

سردار عبدالله‌پور مردم را عاملان اصلی حفظ انقلاب اسلامی دانست و عنوان کرد:

مردم عاملان اصلی حفظ انقلاب اسلامی هستند زیرا بیشترین بار فشار اقتصادی را تحمل می‌کنند و ما  باید بتوانیم وظایف پاسداری خود را برای خدمتگزاری به مردم به درستی انجام دهیم.

وی با اشاره به برخی مشکلات معیشتی و مسکن در گیلان افزود:

3 هزار و 400 مددجوی کمیته امداد در گیلان خانه نداشتند و زیر پلاستیک و در شرایط بسیار ناراحت‌کننده‌ای زندگی خود را سپری می‌کردند که البته واحدهای مسکونی هم ساخته شد بنابراین مدیران و پاسداران این سرزمین نباید در مقابل مشکلات مردم بی‌درد باشند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دشمن از طریق فضای مجازی، خانواده‌های ایرانی را مورد حمله قرار داده و درصدد متلاشی‌شدن فضای خانواده است گفت:

اگر مدیر و یا پاسداری بر فصای مجازی اشراف، دقت و نظارت نداشته باشد، به خوبی پاسداری نکرده است.
فرمانده سپاه قدس گیلان: مردم حافظان اصلی انقلاب اسلامی هستند
#فرمانده سپاه قدس گیلان #فضای مجازی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221502 1