کدخبر:
221778
تاریخ انتشار:
۶ شهریور ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

چه کسی معاون سیاسی استانداری گیلان خواهد شد؟!

خزر: ساعاتی قبل دکتر ارسلان زارع به عنوان استاندار جدید گیلان منصوب شد. اگرچه زارع تا پیش از این، علاوه بر تصدی بر معاونت سیاسی، سرپرستی استانداری گیلان را بر عهده داشته است اما با این انتصاب، می بایست به زودی شاهد حضور چهره جدیدی در معاونت سیاسی استانداری گیلان باشیم. اما چه کسی بیشترین شانس را برای در اختیار گرفتن این کرسی حساس دارد؟!

به گزارش خزرآنلاین، ساعاتی قبل دکتر ارسلان زارع به عنوان استاندار جدید گیلان منصوب شد. اگرچه زارع تا پیش از این توامان تصدی بر معاونت سیاسی و سرپرستی استانداری گیلان را بر عهده داشته است اما با این انتصاب، می بایست به زودی شاهد حضور چهره جدیدی در معاونت سیاسی استانداری گیلان باشیم. اما چه کسی بیشترین شانس را برای در اختیار گرفتن این کرسی حساس دارد؟!

سیدجلال سیدمحمدی: فروردین ماه امسال بود که دکتر سالاری، استاندار وقت گیلان سیدجلال سیدمحمدی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری صومعه سرا منصوب کرد. وی هم اکنون مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری را هم بر عهده دارد. سیدمحمدی با توجه به رابطه خوبی که با ارسلان زارع دارد، می تواند یکی از گزینه های محتمل تصدی بر معاونت سیاسی استانداری گیلان باشد.

یونس رنجکش: فرماندار پیشین آستارا که سابقه مدیرکلی امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان را در کارنامه خود دارد، یکی از گزینه های احتمالی تصدی بر معاونت سیاسی استانداری گیلان خواهد بود. گفته می شود رنجکش علیرغم نزدیکی با کیوان محمدی، ارتباط حسنه ای با استاندار جدید گیلان دارد.

میرشمس مومنی زاده: فرماندار فعلی رشت هم می تواند یکی از گزینه های تصدی بر معاونت سیاسی استانداری گیلان باشد. مومنی زاده که در کارنامه خود تصدی بر فرمانداری بندرانزلی را هم دارد، اصالتی صومعه سرایی دارد.

حسن رستم زاد: فرماندار فعلی آستارا که از معدود فرمانداران وارداتی به استان گیلان در زمان تصدی دکتر سالاری بر راس استانداری محسوب می شود، یکی از گزینه های تصدی بر معاونت سیاسی استانداری گیلان محسوب می شود. رستم زاد در مدت کوتاه حضور خود در گیلان، عملکرد موفقی را از خود به نمایش گذاشته است.

 
چه کسی معاون سیاسی استانداری گیلان خواهد شد؟!
#معاونت سیاسی استانداری گیلان # ارسلان زارع


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221778 1