کدخبر:
221966
تاریخ انتشار:
۱۶ شهریور ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

جزییات جدید از منزل استیجاری عضو شورا/ اجاره ماهیانه از همسر یک عضو دیگر شورا آن هم فقط با 10 هزار تومان!

خزر: البته این فرد طی روزهای گذشته به ساختمان جدیدی نقل مکان کرده است. ساختمانی که علی رغم کاربری اداری، یکی از طبقاتش (طبقه دوم) بابت استفاده مسکونی در اختیار این فرد و خانواده اش قرار گرفته و از قضا متعلق به همسر یکی دیگر از اعضای شورا است!! قابل تامل آن که این ساختمان تنها در قبال اجاره ماهیانه 10 هزار تومان به این عضو ضعیف النفس شورا و خانواده اش واگذار گردیده تا در مواقع لزوم از همراهی وی در معاملات پرسود، بهره بری لازم برده شود.

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که یکی از اعضای شورا در اظهاراتی مدعی شد که تا کنون در منازل استیجاری زندگی کرده و می کند! این در حالی است که این فرد از نخستین روزهای عضویت در شورا، به رایگان در منزلی که متعلق به یکی از پیمانکاران بوده و از طریق ارتباطات یکی از کارکنان شهرداری برای وی مهیا گشته، سکونت داشته است.

البته این فرد طی روزهای گذشته به ساختمان جدیدی نقل مکان کرده است. ساختمانی که علی رغم کاربری اداری، یکی از طبقاتش (طبقه دوم) بابت استفاده مسکونی در اختیار این فرد و خانواده اش قرار گرفته و از قضا متعلق به همسر یکی دیگر از اعضای شورا است!! قابل تامل آن که این ساختمان تنها در قبال اجاره ماهیانه 10 هزار تومان به این عضو ضعیف النفس شورا و خانواده اش واگذار گردیده تا در مواقع لزوم از همراهی وی در معاملات پرسود، بهره بری لازم برده شود.

متاسفانه این عضو شورا که تقریبا در تمام سخنان خود دم از شهدا زده و خود را انسانی متدین و انقلابی معرفی می کند، فردی است که از نخستین روزهای ورود به مجموعه مدیریت شهری، ضعف نفس خود را بر همگان عیان کرده و به صورت همیشگی در دفتر یکی از مدیره های بدنام شهرداری حاضر بوده است. وی حتی طی روزهای اخیر با فشار بر شهردار، سعی داشته تا پستی حساس را برای این مدیره دست و پا کند. 

اینکه یک عضو شورا با گرفتن ژست مظلومانه در مقابل اصحاب رسانه، از شهدای عزیز هزینه کرده و به راحتی دروغ بگوید، نشان از اوج بدبختی و رذالت اخلاقی این فرد دارد. البته از فرد ضعیف النفسی که علی رغم تاهل و بهره مندی از نعمت داشتن همسر مومن و فرزندان سالم، اوقات خود را در دفتر یکی از مدیره های شهرداری سپری کرده و نگاه متعجب مردم و کارمندان را در مقابل نگاه های هرزه خود هیچ می انگارد، انتظاری بیش از این نمی رود.
جزییات جدید از منزل استیجاری عضو شورا/ اجاره ماهیانه از همسر یک عضو دیگر شورا آن هم فقط با 10 هزار تومان!
#نفاق و دورویی #اختلاس


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221966 1