کدخبر:
221988
تاریخ انتشار:
۱۷ شهریور ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

رانت عجیب برادر آقای رییس در یک هیات رزمی و خرید دان های جهشی + سند!

خزر: در هر حال این فرد در ازای کمک 250 میلیون تومانی برادرش، توانست پُست جعلی نائب رییسی آقایان را به دست آورده و یک شبه به صورت جهشی چند دان در این رشته رزمی پرطرفدار پیشرفت کند! این در حالی است که وی سال ها پیش و در ایام جوانی و تنها چند ماه در این رشته ورزشی مشغول به فعالیت بوده است.

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها از یکی از هیات های ورزشی استان حکایت از رانت عجیب برادر یکی از مسئولین در این هیات دارد.

قضیه از این قرار است که پس از پیروزی دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری و بر سر کار آمدن دولت تدبیر و امید، یکی از نزدیکان نوبخت که همواره نامش برای تصدی بر استانداری در برهه های زمانی مختلف مطرح بوده، به عنوان رییس یکی از سازمان های مهم استان منصوب می شود. اندکی پس از این انتصاب، برادر آقای رییس که از طریق برنده شدن در لاتاری، از مدت ها پیش در آمریکا به سر می برده، راهی گیلان می شود تا از فرصت به دست آمده از انتصاب برادر، نهایت بهره برداری را نماید!

وی اندکی پس از حضور در گیلان به عنوان نائب رییس آقایان در یکی از رشته های رزمی پرطرفدار و مدال آور منصوب می شود تا بتواند حکم انتصاب خود را ترجمه و در بازگشت به کشور آمریکا، خود را نایب رییس یک رشته مهم ورزشی در یک ایالت در کشور ایران، معرفی نماید! این در حالی است که این انتصاب که با دخالت مستقیم برادر این فرد و با وعده اهدای کمک های چند صد میلیونی به هیات موردنظر صورت گرفته است، از اساس غیرقانونی است چرا که در رشته های ورزشی که در آن بانوان هم فعالیت دارند، انتصاب نائب رییس آقایان ممنوع است! هر چند مسئولان فدراسیون این رشته ورزشی در آمریکا از بی ارزش بودن این حکم انتصاب، بی اطلاع می باشند!

در هر حال این فرد در ازای کمک 250 میلیون تومانی برادرش، توانست پُست جعلی نائب رییسی آقایان را به دست آورده و یک شبه به صورت جهشی چند دان در این رشته رزمی پرطرفدار پیشرفت کند! این در حالی است که وی سال ها پیش و در ایام جوانی و تنها چند ماه در این رشته ورزشی مشغول به فعالیت بوده است.

به عبارت دیگر، آقای رییس با سواستفاده از جایگاه ریاستش و به بهانه احداث خانه ای برای این رشته ورزشی، کمک 250 میلیون تومانی را به هیات موردنظر تخصیص داده تا در ازای آن، برادر یک شبه چند دان جهش کرده و بتواند کرسی نائب رییسی را به دست آورد و مدارک لازم را برای ترجمه با خود به کشور مبدا یعنی آمریکا ببرد!

البته تخلفات آقای رییس تنها محدود به همین مورد نمی شود. وی با سواستفاده از جایگاه خود، به گروکشی در ادارت دولتی پرداخته و نورچشمی های خود را به مدیران دستگاه های اجرایی مختلف تحمیل می کند. مناقصه های دولتی را با هدف عدم اطلاع رسانی و انجام به صورت ترک تشریفات، خُرد کرده و در اختیار باند مربوط به خود قرار می دهد. حالا هم با بذل و بخشش بیت المال، برادر را یک شبه به چند دان بالاتر هُل داده و بر کرسی نائب رییسی می نشاند! 

قابل تامل آن که جهش های شبانه برادر آقای رییس در این هیات ورزشی از چشم ورزشکاران واقعی این رشته رزمی دور نمانده تا آن جا که رییس هیات شهرستان در نامه ای خطاب به رییس فدراسیون، ضمن اعتراض به آن چه در هیات استان می گذرد، خواستار مداخله شخص رییس فدراسیون در این خصوص شد.

 
رانت عجیب برادر آقای رییس در یک هیات رزمی و خرید دان های جهشی + سند!
#رانت #اختلاس


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
221988 1