کدخبر:
222377
تاریخ انتشار:
۱ مهر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

برخورد جدی دادستانی رودبار با هنجارشکنان و هتاکان به آمران‌به‌معروف

خزر: دادستان رودبار با اشاره به برخورد جدی با هتاکان آمران‌به‌معروف و ناهیان‌ازمنکر در رودبار گفت: بانوان مسافری که ضمن کشف حجاب و ترویج بی‌عفتی در منطقه، به فرد آمربه‌معروف هتک حرمت کرده بودند به ۶ ماه قرار تعلیق تعقیب محکوم شدند.

به گزارش خزرآنلاین، هادی بشری با بیان اینکه امر‌به‌معروف و نهی‌ازمنکر یکی از فلسفه‌های وجودی  قیام عاشورا است، اظهار کرد: هدف اصلی قیام امام حسین علیه‌السلام نیز احیای این فریضه است و توجه به این موضوع حیاتی، نیاز مبرم جامعه امروز به شمار می‌رود.

وی با تأکید بر حمایت ویژه  از آمران‌به‌معروف و ناهیان‌ازمنکر افزود: همه ما تکلیف داریم نسبت به یکدیگر حس امر‌به‌معروف و نهی‌ازمنکر داشته باشیم و با جریان یافتن خون امر‌به‌معروف و نهی‌ازمنکر در رگ‌های جامعه است که مدینه فاضله  شکل می‌گیرد.

دادستان رودبار با تأکید بر برخورد جدی با هنجارشکنان و هتاکان به آمران‌به‌معروف و ناهیان‌ازمنکر در شهرستان تصریح کرد: هفته گذشته گزارشی مبنی بر هتاکی و بی‌حرمتی برخی بانوان بی‌حجاب در منطقه بلوکات به فردی که قصد ارشاد و نیز اجرای فریضه الهی امر‌به‌معروف و نهی‌ازمنکر به این بانوان را داشت، به دستگاه  قضایی در رودبار رسید و برحسب وظیفه پیگیری این موضوع در دستور کار ما قرار گرفت.

بشری از حکم قرار تعلیق تعقیب به هتاکان آمرین‌به‌معروف در شهرستان رودبار خبر داد و گفت: با بررسی پرونده و جنبه عمومی داشتن موضوع و بر اساس قانون به بانوان مسافری که ضمن کشف حجاب و ترویج بی‌عفتی در منطقه، به فرد آمربه‌معروف هتک حرمت کرده بودند به ۶ ماه قرار تعلیق تعقیب محکوم شدند.
برخورد جدی دادستانی رودبار با هنجارشکنان و هتاکان به آمران‌به‌معروف
# هادی بشری #دادستان رودبار


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Social
تازه های Social
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222377 1