کدخبر:
222719
تاریخ انتشار:
۱۴ مهر ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

واکنش اینستاگرامی نماینده رشت به خبر منتشر شده در خزرآنلاین!

خزر: دقایقی پس از انتشار این خبر، غلامعلی جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با درج یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود، به آن واکنش نشان داد.

انتشار گزارشی با محوریت معرفی دو گزینه محتمل تصدی بر معاونت سیاسی فرمانداری رشت و حامیان آن ها، واکنش اینستاگرامی نماینده رشت را در پی داشت. در ادامه متن این گزارش و واکنش نماینده رشت به آن منتشر شده است!

به گزارش خزرآنلاین، برخی رسانه ها از سارنگ حسن پور، بخشدار فعلی خشکبیجار به عنوان یکی از گزینه های تصدی بر معاونت سیاسی فرمانداری رشت نام برده اند. اگرچه فاصله بخشداری خشکبیجار تا تصدی بر معاونت سیاسی فرمانداری رشت به عنوان سیاسی ترین شهر استان بسیار زیاد است اما حسن پور نشان داده که پیمودن مسافت های این چنینی برای او در مدت زمانی کوتاه اصلا کار سختی نیست.

وی که مسوولیت دفتر محمدصادق حسنی نماینده رشت در مجلس را در کارنامه خود دارد، در زمان تصدی دکتر نجفی بر استانداری گیلان دو نامه سرگشاده را خطاب به استاندار وقت به نگارش درآورد و در دومین نامه خود به شدت به انتقاد از سیاست های دکتر نجفی از آن چه که به زعم خود عدم استفاده از ظرفیت جوانان بود، پرداخت. (اینجا را بخوانید).

البته پس از حضور دکتر سالاری در راس استانداری گیلان و انتصاب سارنگ حسن پور به عنوان بخشدار خشکبیجار، وی در یادداشتی با تعریف و تمجید فراوان از دکتر سالاری، او را چهره ای حامی جوان گرایی خواند که مردانه در مقابل منتقدان ایستاده است!! (اینجا را ببینید)

در مقابل از کامبیز یوسفی، بخشدار فعلی کوچصفهان هم به عنوان یکی از گزینه های محتمل تصدی بر معاونت سیاسی فرمانداری رشت نام برده می شود. گفته می شود یوسفی از چهره های نزدیک به غلامعلی جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بوده و در راه تصدی بر معاونت سیاسی فرمانداری رشت، مورد حمایت جعفرزاده است. 

به نظر می رسد معاونت سیاسی فرمانداری رشت، به محلی برای تقابل دو نماینده رشت تبدیل شده است. دو نماینده ای که تقابلشان در نزدیکی انتخابات مجلس، آشکار و پایش به رسانه ها هم کشیده شده است.

حالا بسیاری حسنی را مهمترین حامی سارنگ حسن پور و جعفرزاده را هم حامی کامبیز یوسفی می دانند. ادعایی که فارغ از درستی یا نادرستی، در اذهان عمومی شکل گرفته است. باید منتظر ماند و دید کدام نماینده پیروز این تقابل است؟ حسنی یا جعفرزاده؟!


پ.ن: دقایقی پس از انتشار این خبر، غلامعلی جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی و در واکنش به خبر منتشر شده در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

متاسفانه هر چه به زمان انتخابات نزدیک می شویم بعضی از رسانه ها سعی در خبرسازی های جنجالی برای جلب خواننده بیشتر دارند و برای رسیدن به مقصود هم از هیچ جعل خبر و داستان سازی نیز کوتاه نمی آیند.

همه دوستان و نزدیکان و آشنایان بنده می دانند که شخصا تمایلی برای دخالت در انتصابات و عزل و نصب ها ندارم و سطح فنی خودم را بعد از تعیین وزرا که قانون تعیین کرده در مراحل مشاوره صرفا به وزیر کشور در سطح تعیین استاندار می دانم ( حال بپذیرد یا نپذیرد! ) و حتی در انتصاب هیچ فرمانداری نیز تاکنون دخالتی نداشتم! شاید برای بعضی ها که کاری در سطح ملی و مجلس ندارند! و عمدتا به پرسه زنی در صحن علنی مجلس مشغولند! دخالت در انتصابات تا سطح دهیاری جذاب باشد! ولی بنده به شخصه خیلی گرفتارم و مشغله فراوان کاری و انجام امور مردم، اجازه مداخلات اینچنینی آن هم در حد و اندازه معاون فرماندار ( ضمن احترام به این جایگاه ) را بمن نمی دهد پس تیتر سازی های جنجالی آن هم با الفاظی چون تقابل دو نماینده و غیره و ذالک در بعضی از رسانه ها صرفا رپورتاژ رسانه ای و ناشی از تخیلات نگارنده و جهت جلب خواننده است و خاصیت دیگری نداشته و ندارد!


غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس
چهاردهم مهرماه
۱۳۹۸

 
واکنش اینستاگرامی نماینده رشت به خبر منتشر شده در خزرآنلاین!
#نماینده رشت #سارنگ حسن پور #کامبیز یوسفی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
اوا چرا
جمعه، 8 آذر 139816:40:41
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
222719 1