کدخبر:
223077
تاریخ انتشار:
۴ آبان ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فراخوان گیلانی‌ها برای سرمایه‌گذاری در استان

خزر: استاد دانشگاه‌های گیلان با دعوت از سرمایه‌گذران گیلانی در سراسر کشور و جهان برای سرمایه‌گذاری در حوزه شهری، صنعت و کشاورزی و گردشگری گیلان گفت: تا فرزندان اقتصادی گیلان را باور نکنیم در مسیر رشد اقتصادی معضلات جدی داریم.

به گزارش خزرآنلاین، سیدمحمد احمدی امروز در دیدار با جمعی از دانش‌آموختگان علوم اقتصادی با بیان اینکه رشد اقتصادی بدون توجه به نظر، برنامه‌ها و تئوری‌های متخصصان اقتصاد محقق نمی‌شود، اظهار کرد: فرهنگ و اقتصاد دو بال از هم ناگسستنی پیشرفت و تعالی جوامع است.

وی با ابراز اینکه در دهکده جهانی برابری در فرصت‌های فرهنگی و اقتصادی بسیار مهم است، افزود: امروز مراکز برنامه‌ریزی و نظارتی و تصمیم‌ساز، جهان را از دو منظر فرهنگ و اقتصاد ارزیابی می‌کنند.

فرماندار سابق شهرستان رشت گفت: هنوز بسیاری از ظرفیت‌های پیشرفت اقتصادی در رشت از جمله حوزه کشاورزی صنعت بکر و دست‌نخورده بوده و تلاش جدی در این حوزه صورت نگرفته است.

احمدی با دعوت از سرمایه‌گذاران گیلانی در سراسر کشور و جهان برای سرمایه‌گذاری در حوزه شهری، صنعت و کشاورزی و گردشگری گیلان تصریح کرد: تا فرزندان اقتصادی گیلان را باور نکنیم در مسیر رشد اقتصادی معضلات جدی داریم.

وی استان گیلان را یکی از امن‌ترین مناطق کشور برای سرمایه‌گذاری برشمرد و گفت: باید اقتصاد کشور را ملی کنیم و نقش بخش خصوصی و به ویژه بخش تعاون در اقتصاد کشور باید نقش محوری و رکن اقتصاد باشد.

استاد دانشگاه‌های گیلان با بیان اینکه رشد اقتصادی معلول افزایش تولید کالا و خدمات مختلف در اقتصاد کشور است خاطرنشان کرد: نیروی انسانی متخصص و ماهر علت اصلی در به‌وجود آمدن کالاها و خدمات جدید در اقتصاد است و باید قدر نیروهای جوان و متخصصمان را به خوبی بدانیم.

احمدی با تاکید بر نقش متخصصان و شرکت‌های دانش‌بنیان در رشد اقتصادی کشور، گفت: یافتن رویه‌ها، ابزار، وسایل و دستگاه‌های جدید در تولید محصولات و خدمات نوین یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها در رشد اقتصادی کشور است.
فراخوان گیلانی‌ها برای سرمایه‌گذاری در استان
#فراخوان گیلانی‌ها #سرمایه‌گذاری در استان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Social
تازه های Social
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223077 1