کدخبر:
223801
تاریخ انتشار:
۲۵ آذر ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

موفقیت طرح "دیوار سنن" شهرداری رشت به عنوان طرح برگزیده جشنواره کشوری

خزر: این برنامه با حضور شماری از اندیشمندان، پژوهشگران و مدیران کلانشهرهای و نمایندگان مجامع علمی و مدیریت شهری با محوریت نوآوری شهری در تالار همایشهای برج میلاد تهران برگزار شد.

به گزارش خزرآنلاین، در این برنامه طرح "دیوار سنن" که به سفارش اداره مطالعات و پژوهش مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت و به وسیله دکتر نوید سعیدی رضوانی و گروه کاری شهرنگاره تهیه گردیده بود به عنوان طرح برگزیده جشنواره در محور اجتماعی - فرهنگی مورد تجلیل قرار گرفت.

بر پایه این گزارش ۳۰۴ اثر در محور اجتماعی - فرهنگی به این جشنواره ارسال شده بود که بر اساس بررسی ها و پایش اولیه ۸۹ اثر به مرحله بعد و در نهایت سه اثر به مرحله نهایی راه یافتند که در بین آنها نیز طرح "دیوار سنن" شهرداری رشت به عنوان اثر برگزیده و دو طرح دیگر با عنوانهای "اهدا جایزه به دانش آموزان در قالب طرح خانه تا مدرسه" شهرداری منطقه ۱۷ تهران و "کمپین آرزوهای تهران" به سرپرستی خانم دکتر نژاد بهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران شایسته تقدیر شناخته شدند.

شایان گفتن است که بر اساس برنامه ریزیهای صورت گرفته اثر منتخب شهرداری رشت در پنل تخصصی "نوآوری شهری؛ اقتصاد فرهنگ و اجتماع شهری" در حضور اعضای پنل تخصصی آقایان دکتر ایمانی، دکتر حق شناس، دکتر امیر و خانمها دکتر نژاد بهرام، دکتر نصیری و خانم دکتر قرشی دبیر پنل توسط مشاور طرح دکتر سعیدی رضوانی ارائه شد.

در پایان نیز شهرداری رشت با نمایندگی خانم دکتر نرجس محجوب رئیس اداره مطالعات و پژوهش و همچنین مشاور طرح دکتر سعیدی رضوانی با اهدای لوح سپاس و تندیس جشنواره مورد تجلیل قرار گرفتند.
موفقیت طرح "دیوار سنن" شهرداری رشت به عنوان طرح برگزیده جشنواره کشوری
#شهرداری رشت #دیوار سنن #طرح برگزیده جشنواره کشوری


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Social
تازه های Social
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
223801 1