کدخبر:
226887
تاریخ انتشار:
۲۱ اردیبهشت ۹۹
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

ساعت گران قیمت آقای مدیرکل و انتظاری که گزاف است!

خزر: در بین مدیران استانی، این موضوع اما ممکن است در قالب تجمل گرایی های شاهانه نمود پیدا کند. از هزینه کردهای فراوان برای تجهیز دفتر کار گرفته تا پرداخت های بی حساب و کتاب به رسانه ها برای تعریف و تمجیدهای پولکی!

به گزارش خزرآنلاین، علاقه به دیده شدن در برخی افراد حد و مرز مشخصی ندارد. محل ارضای این شهوت به خصوص اگر از بودجه بیت المال باشد، می تواند میلیون ها تومان را در آتش این شهوت بی حد و حرص بسوزاند. بعضا این علاقه به اندازه ای رشد می کند که فرد را می بایست بیماری مبتلا به "اختلال شخصیت نمایشی"دانست. اختلالی که در آن فرد سعی می کند با هر روشی در کانون توجه قرار گرفته و البته فاصله عمیقی بین ظاهر و باطن او وجود دارد. 

در بین مدیران استانی، این موضوع اما ممکن است در قالب تجمل گرایی های شاهانه نمود پیدا کند. از هزینه کردهای فراوان برای تجهیز دفتر کار گرفته تا پرداخت های بی حساب و کتاب به رسانه ها برای تعریف و تمجیدهای پولکی! نمونه واضح این موضوع را می توان در یکی از مدیران استانی مشاهده کرد. مدیری که اگرچه وظیفه اصلی سازمان تحت امرش خدمت رسانی به مردم مناطق محروم و فراهم سازی زیرساخت ها برای آنان است اما از زمان انتصاب و ارتقا تا کنون بیشتر توجه خود را معطوف به برجسته سازی تعریف و تمجیدهای صورت گرفته از او توسط مقامات بالادستی اش در پایتخت یا بزرگ نمایی انتصابش در منصبی که به صورت عرفی هر ساله به جایگاه حقوقی وی تعلق می گرفته، نموده است.

پرداخت مبالغ به برخی رسانه ها با این بهانه که بخشنامه های درون سازمانی چنین اجازه ای را به وی داده است، عملا به اهرمی برای گرفتن ژست های تبلیغاتی تبدیل شده است. غافل از آن که اگر هم چنین بخشنامه ای موجود باشد، هدف از وضع آن، ارایه گزارش عملکرد به مردم در خصوص خدمات صورت گرفته و امیدآفرینی در بین شهروندان است نه تعریف و تمجید از مدیران استانی و درایت و مدیریت شان! 

البته از مدیرکلی که ساعت گران قیمت 10 میلیون تومانی بر دست می بندد، انتظار درک وضعیت محرومان و خدمت رسانی به آنان، گزاف و بیهوده است. 
ساعت گران قیمت آقای مدیرکل و انتظاری که گزاف است!
#ساعت گران قیمت #لاکچری مدیران خودرو #مدیریت لاکچری #مدیریت لاکچری بوعلی سینا


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
ابراهیم
باباایناذخایرنظامندچیکارشون دارین مگه جناب نوبخت نفرمودندیکسری نجومی بگیران ذخایرنظامند...!!!
سه شنبه، 23 ارديبهشت 13990:59:14
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
226887 1