به گزارش ۸ دی نیوز، محمود باقری خطیبانی در نشست شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه برخی سایت ها با سیاه نمایی و بزرگ نمایی قصد اختلاف افکنی در شورا و شهرداری را داشتند، اظهار کرد: آمار هزینه های انجام شده در همایش دو روزه اجلاس کلانشهرها در رسانه ها کذب محض است. وی افزود: بنده […]

به گزارش ۸ دی نیوز، محمود باقری خطیبانی در نشست شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه برخی سایت ها با سیاه نمایی و بزرگ نمایی قصد اختلاف افکنی در شورا و شهرداری را داشتند، اظهار کرد: آمار هزینه های انجام شده در همایش دو روزه اجلاس کلانشهرها در رسانه ها کذب محض است.

وی افزود: بنده تمامی فاکتورهای هزینه شده در این دو روز را بررسی کرده ام و تاکنون خبرنگاران مبلغی به عنوان رپرتاژ و کارکنان مبلغی به عنوان پاداش دریافت نکرده اند.

معاون نظارت و بازرسی شورای اسلامی شهر رشت از فقدان یک سالن اجتماعات مناسب برای برگزاری همایش ها در شهرداری انتقاد کرد و گفت: خرید مبلمان اداری برای سالن شهرداری که در همایش نیز مورد استفاده قرار گرفت نباید به نام شورا تمام شود.

باقری خطیبانی همچنین از برخی عملکردهای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت انتقاد کرد و خاطرنشان کرد: متاسفانه به نظر می رسد رئیس کمیسیون فرهنگی شورای رشت نیز از برخی برنامه های این سازمان خبری ندارد.

محمود باقری خطیبانی با بیان اینکه در شورا و شهرداری هر چه که وجود دارد برای مردم است اظهار کرد: ما در شورا مسئولیت حق الناس مردم را بر عهده داریم.

نیکومنش نودهی دیگر عضو شورای شهر رشت نیز با اشاره به اینکه اقدامات مدیریت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت باید مورد بررسی قرار گیرد، گفت: باید برای این مجموعه یک فکر اساسی شود و این امر که این سازمان برای جشن نیمه شعبان هزینه‌ای نمی‌کند اما برای یک جشن موسیقی در منطقه آزاد انزلی قرار داد میلیونی می‌ بنندد جای تامل دارد.

نویسنده: ۸دی نیوز

۰/۵ (۰ نظر)