به گزارش خزرآنلاین، شهردار کلانشهر رشت به همراه رئیس و نایب‌رئیس شورای شهر رشت در تمرین عصر روز یکشنبه سپیدرود رشت حاضر شدند. ناصر حاج محمدی را در این بازدید ورزشی اسماعیل حاجی‌پور و فرهام زاهد همراهی می‌کردند که با استقبال سپیدرودی‌ها مواجه شدند و از سوی آن‌ها پیراهن سرخ این تیم به‌رسم یادبود به […]

به گزارش خزرآنلاین، شهردار کلانشهر رشت به همراه رئیس و نایب‌رئیس شورای شهر رشت در تمرین عصر روز یکشنبه سپیدرود رشت حاضر شدند.

ناصر حاج محمدی را در این بازدید ورزشی اسماعیل حاجی‌پور و فرهام زاهد همراهی می‌کردند که با استقبال سپیدرودی‌ها مواجه شدند و از سوی آن‌ها پیراهن سرخ این تیم به‌رسم یادبود به شهردار رشت اعطا شد.

شهردار کلان‌شهر رشت پس از شنیدن درد دل سرمربی و اعضای تیم مدیریتی سپیدرود در سخنانی کوتاه ضمن تقدیر از همت و تلاش اعضای این تیم برای شروعی دوباره در فوتبال ایران، قول مساعدت و کمک‌های شهرداری رشت را برای کم شدن مشکلات این تیم را داد.

حاج محمدی در جمع سپیدرودی‌ها قول داد که به‌مانند سال‌های گذشته مسئله پشتیبانی و لجستیک سپیدرود با حمایت مالی شهرداری رشت حل شود تا این تیم بتواند با شرایط مناسب‌تری در مسابقات لیگ دسته اول آزادگان شرکت کند.

اسماعیل حاجی‌پور رئیس و فرهام زاهد نایب‌رئیس شورای شهر رشت نیز در سخنانی دلگرم‌کننده ضمن اعلام حمایت کامل شورا و شهرداری رشت از این تیم قدیمی از بازیکنان و اعضای کادر فنی و مدیریتی سپیدرود خواستند که برای شاد کردن دل مردم فوتبال دوست رشت همت و تلاش خود را صد چندان کنند.