به گزارش خزرآنلاین، سید محمد احمدی فرماندار سابق رشت و معاون استاندار گیلان در دولت دوازدهم کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌شود؟ سئوالی که منابع نزدیک به سیدمحمد احمدی از جمله چند عضو شورای اسلامی شهر رشت این خبر را تایید کرده‌اند، خبری که حکایت از ورود یک متخصص رشتی به عرصه انتخابات دارد. سیدمحمد […]

به گزارش خزرآنلاین، سید محمد احمدی فرماندار سابق رشت و معاون استاندار گیلان در دولت دوازدهم کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌شود؟

سئوالی که منابع نزدیک به سیدمحمد احمدی از جمله چند عضو شورای اسلامی شهر رشت این خبر را تایید کرده‌اند، خبری که حکایت از ورود یک متخصص رشتی به عرصه انتخابات دارد.

سیدمحمد احمدی متولد ۱۳۴۴ و بزرگ شده محلات چمارسرا و سرخبنده رشت است؛ معاونت اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری گیلان و فرماندار شهرستان‌های رشت، لاهیجان و رودبار از جمله سوابق اجرایی ۲۸ ساله وی در استان گیلان است.

احمدی در طول دوران مسئولیتش در شهرستان رشت اقدامات زیربنایی بسیاری را اجرایی کرد بطوریکه جهش چشمگیری در حوزه زیربنایی و برخورداری‌های رشت در حوزه عمرانی حاصل شد.

البته بسیاری احمدی را در کنار مدیریت جهادی و بی‌تعارف، صریح گویی و پیگیرانه، مدیری خلاق می‌دانند که البته دارای روحیات خاصی است و در کار با کسی شوخی ندارد!

وی مدتی هم مسئولیت هیئت ورزش مادر یعنی همان دو و میدانی بوده و ورزشکاران گیلانی خدمت او را در مدت مسئولیتش هرگز فراموش نمی‌کنند.