به گزارش خزرآنلاین، این طرح به منظور دستیابی به توسعه پایدار برای نسل آینده از سوی وزارت نیرو با همکاری سازمانهای مردم نهاد و با هدف برنامه های گفتگوی فراگیر با اقشار مختلف بانوان به عنوان مدیران آب، غذا و انرژی در حال اجرا می باشد . از این رو دوم و هفتم آذر سالجاری […]

به گزارش خزرآنلاین، این طرح به منظور دستیابی به توسعه پایدار برای نسل آینده از سوی وزارت نیرو با همکاری سازمانهای مردم نهاد و با هدف برنامه های گفتگوی فراگیر با اقشار مختلف بانوان به عنوان مدیران آب، غذا و انرژی در حال اجرا می باشد .

از این رو دوم و هفتم آذر سالجاری آموزشگران دو سازمان مردم نهاد استان گیلان (موسسه بانوان امدادگر و موسسه تالابهای گیلان) در جلسه آموزشی این طرح شرکت کردند و خانم قاصدی بعنوان مدرس به ارائه مطالبی در خصوص ساعات اوج مصرف در فصول مختلف سال ، میزان مصرف برق و برچسب مصرف انرژی لوازم خانگی ، چگونگی استفاده صحیح از برخی لوازم مانند ماشین ظرف شویی ، ماشین لباس شویی ، کولر های گازی ، یخچال و… برای حاضرین پرداخت .

در پایان نیز بروشور های آموزشی مدیریت مصرف برق در منزل بین آموزشگران سازمانهای مردم نهاد مذکور توزیع شد .

شایان ذکر است عمده هدف آموزش این افراد آشنایی با حوزه دانش وکاربرد مدیریت مصرف انرژی براساس سرفصلهای ارائه شده از وزارت نیرو می باشد .