به گزارش خزرآنلاین، رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی تلفنی با استاندار از تلاش‌های مسئولان برای مدیریت کنترل بیماری کرونا و همکاری خوب مردم گیلان در خودداری از حضور در روز طبیعت تشکر کرد. علی لاریجانی همچنین آخرین وضعیت مهار بیماری کرونا در استان را پیگیری کرد. رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به […]

به گزارش خزرآنلاین، رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی تلفنی با استاندار از تلاش‌های مسئولان برای مدیریت کنترل بیماری کرونا و همکاری خوب مردم گیلان در خودداری از حضور در روز طبیعت تشکر کرد.

علی لاریجانی همچنین آخرین وضعیت مهار بیماری کرونا در استان را پیگیری کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت کمک خیران و نهادهای حمایتی از جمله بسیج ، کمیته امداد و بهزیستی خواستار توجه به اقشار آسیب پذیر همچون کارگران روزمزد و افرادی که شغل ندارند شد.

استاندار گیلان هم با ارائه گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده در مبارزه و مقابله با بیماری کرونا، از همکاری خوب مردم بویژه در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا قدردانی کرد.

دکتر ارسلان زارع همچنین کادر درمان استان را به سبب حضور فداکارانه و ایثارگرانه در خط مقدم مبارزه با کرونا شایسته تقدیر دانست.

وی از روند نزولی مبتلایان به بیماری کرونا در استان و تشکیل کمیته هایی برای بررسی کارشناسانه به منظور ارائه پیشنهادات در پسا کرونا در عرصه های اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی به ستاد ملی خبر داد.