به گزارش خزرآنلاین، مدیر روابط عمومی استانداری گیلان در واکنش به انتشار اخباری در خصوص تغییر در سطح معاونین استاندار، گفت:مطالب مطرح شده در فضای مجازی در خصوص تغییر و جا به جایی معاونین استاندار گیلان صرفا گمانه زنی رسانه ای است. کبیری با تاکید بر اینکه دکتر زارع اعتقاد به ثبات مدیریتی دارد، افزود: […]

به گزارش خزرآنلاین، مدیر روابط عمومی استانداری گیلان در واکنش به انتشار اخباری در خصوص تغییر در سطح معاونین استاندار، گفت:مطالب مطرح شده در فضای مجازی در خصوص تغییر و جا به جایی معاونین استاندار گیلان صرفا گمانه زنی رسانه ای است.

کبیری با تاکید بر اینکه دکتر زارع اعتقاد به ثبات مدیریتی دارد، افزود: هر گونه تغییر و جابه جایی در معاونین استاندار صحت ندارد.

گفتنی است اگرچه مدیر روابط عمومی استانداری گیلان هرگونه تغییر و جابه جایی در سطح معاونین استانداری گیلان را تکذیب نمود اما شنیده ها حکایت از بروز برخی تغییرات در سایر مناصب استانداری گیلان دارد. در همین راستا از امیر مرادی به عنوان گزینه تصدی بر اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان یاد می شود. وی در کارنامه خود مدیریت پدافند غیرعامل استانداری گیلان را دارد. همچنین گفته می شود رضا اسلامی به عنوان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان جایگزین علی باقری خواهد شد. از محمود باقری خطیبانی هم به عنوان دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز نام برده می شود.

از فرمانداری رشت هم خبر می رسد فتح الهی، فرماندار پیشین تالش و صومعه سرا جدی ترین گزینه تصدی بر فرمانداری رشت است.