به گزارش خزرآنلاین، دکتر غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در دیدار با دکتر جمشید محمدی مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان افزود: نیمی از جمعیت استان گیلان از طریق صندوقهای بیمه ای این سازمان تحت پوشش هستند و از خدمات لازم استفاده می کنند. وی آنگاه با اشاره به ایجاد ساختمان جدید […]

به گزارش خزرآنلاین، دکتر غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در دیدار با دکتر جمشید محمدی مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان افزود: نیمی از جمعیت استان گیلان از طریق صندوقهای بیمه ای این سازمان تحت پوشش هستند و از خدمات لازم استفاده می کنند.

وی آنگاه با اشاره به ایجاد ساختمان جدید برای اداره کل بیمه سلامت استان گیلان اضافه کرد: هر نوع کمک و همراهی که نیاز باشد نه من بلکه همه نمایندگان مردم گیلان برای تحقق این مهم، همراهی و همکاری خواهیم کرد و پیگیری های لازم در اخذ زمین و تخصیص اعتبارات از مسئولان ذیربط در استان و کشور را تا حصول نتایج به جد پیگیری و دنبال خواهم کرد.

درادامه دکتر جمشید محمدی مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان با اشاره به نقش و اهمیت سازمان بیمه سلامت در شرایط موجود گفت: با توجه به محدودیت منابع دولت، رعایت مدیریت منابع و مصارف ضروری است و در عین حال ارائه خدمات مطلوب به مردم به شدت مورد توجه است و در اولویت قرار دارد.

وی افزود: بیمه سلامت در استان گیلان با ۱۷۱۱ موسسه طرف قرارداد همکاری منعقد کرده است تا پاسخگوی نیازهای نیمی از جمعیت تحت پوشش استان گیلان باشد و در همین راستا با پیگیری برنامه های عملیاتی سازمان، فراهم آوردن رضایت مندی ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندی بسیار مورد توجه است.