به گزارش خزرآنلاین، سیدمهدی رجایی شهردار لنگرود با اشاره به انجام اقدامات خیرانه، مومنانه و انساندوستانه مردم در ایام کرونا اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان رزمایش گسترده ای برای مواسات، همدلی، کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا در جامعه شکل گرفته است. وی با بیان اینکه در راستای اجرای طرح مواسات، کمک های مردمی و دولتی […]

به گزارش خزرآنلاین، سیدمهدی رجایی شهردار لنگرود با اشاره به انجام اقدامات خیرانه، مومنانه و انساندوستانه مردم در ایام کرونا اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان رزمایش گسترده ای برای مواسات، همدلی، کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا در جامعه شکل گرفته است.

وی با بیان اینکه در راستای اجرای طرح مواسات، کمک های مردمی و دولتی پس از تجمیع در قالب سبد و بسته غذایی و کمک نقدی در اختیار خانواده های نیازمند گذاشته می شود، گفت: طرح مواسات ظرفیت خوبی است که در جهت دستگیری از افراد آبرومندی که به لحاظ معیشتی با مشکلات جدی مواجه شدند از آن استفاده شود.

رجاییش در ادامه با اعلام این خبر که ۱۰ روز از حقوق خود و مدیران ارشد شهرداری را برای این امر خداپسندانه اختصاص داده است، گفت: کارکنان شهرداری لنگرود نیز پنج روز از حقوق خود را به طرح مواسات اختصاص داده اند.