به گزارش خزرآنلاین، این دیدار که پس از جلسه روز گذشته (یکشنبه) شورای تامین استان برگزار شد، راه های جذب اعتبار مصوب استاندار محترم و رییس محترم سازمان برنامه و بودجه گیلان مورد بررسی قرار گرفت. بنابراین گزارش در این جلسه افشین ناظمی ضمن قدردانی از مطرح شدن موضوع کمک به دو تیم سپیدرود و داماش […]

به گزارش خزرآنلاین، این دیدار که پس از جلسه روز گذشته (یکشنبه) شورای تامین استان برگزار شد، راه های جذب اعتبار مصوب استاندار محترم و رییس محترم سازمان برنامه و بودجه گیلان مورد بررسی قرار گرفت.

بنابراین گزارش در این جلسه افشین ناظمی ضمن قدردانی از مطرح شدن موضوع کمک به دو تیم سپیدرود و داماش در جلسه شورای تامین، از استاندار، دادستان، معاون سیاسی امنیتی، رییس سازمان برنامه استان، مدیرکل ورزش و جوانان و سایر اعضای شورای تامین که در این جلسه حضور داشتند و تشکر کرد.

در ادامه شهردار کلانشهر رشت با ارایه ی درخواست یک لایحه ی دو فوریتی به شورا برای تصویب کمک مالی دستور داده شده از سوی استاندار و رییس سازمان برنامه و بودجه گیلان موافقت کرد و مقرر گردید در نخستین جلسه شورای شهر که در روز شنبه هفته آینده برگزار می شود این لایحه در صحن شورا مطرح شود.

در پایان این جلسه مدیرعامل باشگاه سپیدرود از اینکه شهردار بلافاصله پس از جلسه روز گذشته شورای تامین استان لایحه ی دو فوریتی را به شورا ارسال کرد قدردانی نمود و از اعضای شورای شهر درخواست کرد که با تصویب این لایحه به مانند همیشه پشتیبان دو تیم پرطرفدار شهر خود باشند.