به گزارش خزرآنلاین، فرمانده انتظامی شهرستان بروجن گفت: صبح امروز جسد جوان ۲۷ ساله در جاده سیاسرد به بروجن کشف شد که پس از تحقیقات فنی پلیس قاتل در کمتر از ۳ ساعت دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد. قتل جوان ۲۷ ساله در بروجن/ قاتل در کمتر از ۳ساعت دستگیر شد مسلم احمدی […]

به گزارش خزرآنلاین، فرمانده انتظامی شهرستان بروجن گفت: صبح امروز جسد جوان ۲۷ ساله در جاده سیاسرد به بروجن کشف شد که پس از تحقیقات فنی پلیس قاتل در کمتر از ۳ ساعت دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد.

قتل جوان ۲۷ ساله در بروجن/ قاتل در کمتر از ۳ساعت دستگیر شد

مسلم احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: طی وصول خبری مبنی بر کشف جسد یک جوان در جاده سیاسرد به بروجن ماموران آگاهی این شهرستان در محل حاضر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجن ادامه داد: با بررسی جسد مکشوفه، ماموران آگاهی علت فوت این جوان ۲۷ ساله را اصابت گلوله اسلحه کمری به سر مقتول تشخیص دادند که به سرعت تحقیقات پلیس شروع و سرنخ‌هایی در محل کشف جسد پیدا شد.

وی اضافه کرد: با پیگیری سرنخ‌ها ماموران آگاهی به خانواده مقتول مشکوک شدند و طی بازجویی پدر خانواده به قتل فرزند خود اعتراف کرد همچنین یک قبضه سلاح کلت جنگی نیز طی بازجویی‌ها از وی کشف و به همراه پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شد.

/رکنا