به گزارش خزرآنلاین، چند روزی بیشتر از آغاز به کار مجلس یازدهم نمی گذرد. مجلسی که قاطبه نمایندگان آن با شعار انقلابی گری بر کرسی های سبزش تکیه زدند تا بتوانند در این روزهای سخت اقتصادی، مددکار مستضعفین بوده و باری را از دوش مردم بردارند.  متاسفانه چندی پیش یکی از نمایندگان پرادعا با حضور […]

به گزارش خزرآنلاین، چند روزی بیشتر از آغاز به کار مجلس یازدهم نمی گذرد. مجلسی که قاطبه نمایندگان آن با شعار انقلابی گری بر کرسی های سبزش تکیه زدند تا بتوانند در این روزهای سخت اقتصادی، مددکار مستضعفین بوده و باری را از دوش مردم بردارند. 

متاسفانه چندی پیش یکی از نمایندگان پرادعا با حضور در یکی از ادارات عریض و طویل و فشار بر سرپرست فعلی، سبب شده تا در این روزهای سخت اقتصادی، نماینده یکی از شرکت های پیمانکار خودرویی از کار بیکار و شرمنده همسر و فرزندان خود گردد. 

قضیه از این قرار است که آقای “د” که از رانندگان زیرمجموعه این اداره در ایام انتخابات بوده به همراه آقای “ح” که از چهره های حاشیه ساز  محسوب می شود، در ایام قبل از انتخابات مجلس و در چندین مرحله، اداره را به منظور حضور در ستاد انتخاباتی یکی از نمایندگان فعلی ترک می کنند و این غیبت منجر به تحمیل فشار مضاعف بر معدود رانندگان دیگر می شود. همین موضوع هم سبب می شود تا نماینده شرکت پیمانکار، مانع از غیبت های این چنینی آقای “د” شود غافل از آن که این ایستادگی در برابر سواستفاده از بیت المال، ممکن است به بهای از دست رفتن شغلش تمام شود. 

در همین رابطه، چندی قبل هم نماینده خودوزیر پندار سرمست از پیروزی در انتخابات، به این اداره مراجعه کرده و از سرپرست فعلی می خواهد تا نماینده شرکت پیمانکار خودرویی را به جرم عدم همکاری با ستاد انتخاباتی اش و ایستادگی در برابر اتلاف بیت المال و عدم نصب پرده خوشامدگویی بر سر در اداره، از کار اخراج نماید!! درخواستی که متاسفانه توسط سرپرست فعلی هم اجابت می شود! 

خزرآنلاین ضمن دعوت آقای نماینده به بازخوانی فرمایشات مقام معظم رهبری* در خصوص لزوم رعایت عدالت توسط نمایندگان، از ایشان می خواهد تا به شعارهای انتخاباتی خود پایبند بوده و در این شرایط سخت اقتصادی، به جای رسیدگی به خواسته های نامشروع برخی اطرافیان که ممکن است منجر به قطع نان سایرین شود، به دنبال رفع نیازهای مردم باشد. 

*مقام معظم رهبری: نماینده ملت باید همواره به عنوان نماینده واقعی مردم برای اجرای عدالت تلاش کرده و با بی عدالتی‌ها مبارزه کند. این صفت زمانی اهمیت پیدا می‌کند که برخی نماینده‌های مجلس به جای ایجاد عدالت با بی عدالتی، اهداف و مطامع سیاسی و اقتصادی را به پیش می‌برند.