به گزارش خزرآنلاین، کامکار با بیان اینکه شورای اسلامی و شهرداری لنگرود همگام با سایر نقاط کشور از زمان آغاز شیوع کرونا فعالیت های خوبی انجام دادند، گفت: بنا به تصمیمات ابلاغی از سوی ستاد مقابله با کرونا استان، شهرداری لنگرود نیز با همکاری نهادهای ذیربط بحث هایی نظیر ضدعفونی اماکن را در پیش گرفت و […]

به گزارش خزرآنلاین، کامکار با بیان اینکه شورای اسلامی و شهرداری لنگرود همگام با سایر نقاط کشور از زمان آغاز شیوع کرونا فعالیت های خوبی انجام دادند، گفت: بنا به تصمیمات ابلاغی از سوی ستاد مقابله با کرونا استان، شهرداری لنگرود نیز با همکاری نهادهای ذیربط بحث هایی نظیر ضدعفونی اماکن را در پیش گرفت و طرح فاصله گذاری اجتماعی و هوشمند با جدیت انجام شد.

وی افزود: این فعالیت ها سبب گردید تا از بروز بحران جلوگیری شود و موج نخست بیماری کرونا سپری شد اما در حال حاضر با شروع فصل تابستان و گردشگر پذیر بودن شهر لنگرود و همچنین فعالیت بازارهای محلی و تردد بیشتر شهروندان ما شاهد هستیم که مردم از توصیه های بهداشتی فاصله گرفته اند و این امر خطرناک است.

کامکار با بیان اینکه شورای اسلامی شهر لنگرود و شهرداری این شهر بنا به رسالت خود خدمات رسانی می کنند عنوان کرد: از مردم عزیز لنگرود می خواهیم که فاصله اجتماعی را رعایت کنند و ماسک بزنند و انجام ترددهای غیر ضروری بکاهند تا بتوانیم موج دوم کرونا را بدون تلفاتی پشت سر بگذاریم.

وی افزود: از اصناف و بازاریان محترم نیز درخواست می کنم که بحث ضدعفونی اماکن خود را جدی بگیرند و به توصیه های بهداشتی در پذیرش مشتریان دقت کنند.

کامکار با بیان اینکه گردش چرخ اقتصادی شهر برای مسوولان حایز اهمیت است گفت: تامین سلامت شهروندان در کنار بحث درآمد و اقتصاد از اهمیت ویژه ای برخوردار است و توصیه می کنیم که همه ی مردم علی الخصوص فروشندگان بازارهای محلی نیز موضوع شیوع کرونا را جدی بگیرند تا خدای ناکرده اتفاقات ناخوشایندی رخ ندهد.

کامکار شهر لنگرود را تابع دستورات و ابلاغیه ستاد مقابله با کرونای شهرستان و استان خواند و گفت: هر زمان دستوری به شورا و شهرداری مبنی بر تعطیلی اماکن عمومی، تفرجگاهها و جلوگیری از ورود خودروهای غیر بومی به شهر لنگرود به ابلاغ شود این مهم به جد اجرایی خواهد شد.