به گزارش خزرآنلاین، سومین جلسه شورای اداری استان گیلان صبح امروز (پنجشنبه) با حضور آیت الله فلاحتی نماینده مقام معظم رهبری در استان، بابک دین پرست معاون اقتصادی وزیر کشور، ارسلان زارع استاندار گیلان و سایر مسئولین و مدیران کل استان در سالن غدیر استانداری برگزار شد. جلسه ای که گویا با حاشیه ای عجیب همراه […]

به گزارش خزرآنلاین، سومین جلسه شورای اداری استان گیلان صبح امروز (پنجشنبه) با حضور آیت الله فلاحتی نماینده مقام معظم رهبری در استان، بابک دین پرست معاون اقتصادی وزیر کشور، ارسلان زارع استاندار گیلان و سایر مسئولین و مدیران کل استان در سالن غدیر استانداری برگزار شد. جلسه ای که گویا با حاشیه ای عجیب همراه بوده است. 

در همین راستا یک سایت خبری مدعی شد پس از بیانات آیت الله فلاحتی و هنگامی که ایشان قصد خروج از جلسه را داشته اند، نماینده صومعه سرا اظهارات توهین آمیزی را در خصوص نماینده ولی فقیه استان بر زبان آورده است.

مجتبی امین، مسئول روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان هم در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین، ضمن تایید این مطلب، گفت: این موضوع صحت دارد و افراد بسیاری از نمایندگان و مدیران در آن جلسه حاضر بوده و شاهد این اتفاق بوده اند. 

در مقابل اما نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین ضمن تکذیب این موضوع گفت: چنین ادعایی کذب است و صحت ندارد. 

دلخوش افزود: آیت الله فلاحتی چند دقیقه ای در خصوص مشکلات استان صحبت کردند و وقتی که قصد خروج داشتند، حرف بنده این بود که حالا که شما صحبت کردید، لطفا بنشینید چون ما هم حرف داریم. در این جلسه، بحث زمین ها، جنگل ها و دریاها بود و آقایان آماری دادند که نهادهای دولتی و دستگاه های اجرایی، حاشیه دریا را تصرف کرده اند و آمار دیگری از جنگل ها و مراتع ندادند.

نماینده صومعه سرا با تاکید مجدد بر اینکه توهینی به آیت الله فلاحتی نکرده است، ادامه داد: بنده فقط گفتم حاج آقا لطفا بنشینید و حرف های ما را هم گوش کنید. ما مسئولین باید با هم تصمیم بگیریم. آقای عادلی شروع به صحبت کردند، من هم پاسخ ایشان را دادم.