به گزارش خزرآنلاین، به گفته رئیس شورای شهر لنگرود عملکرد مجموعه شهرداری و به خصوص شهردار لنگرود در طی این دوره و حتی در مقایسه با دوره های گذشته بسیار مطلوب بوده است. وی یاد آور شد: در دوره های گذشته تمام فرصتها به جای پرداخته شدن به پروژه های عمرانی به مباحث حاشیه و عدم کارایی […]

به گزارش خزرآنلاین، به گفته رئیس شورای شهر لنگرود عملکرد مجموعه شهرداری و به خصوص شهردار لنگرود در طی این دوره و حتی در مقایسه با دوره های گذشته بسیار مطلوب بوده است.

وی یاد آور شد: در دوره های گذشته تمام فرصتها به جای پرداخته شدن به پروژه های عمرانی به مباحث حاشیه و عدم کارایی و در نهایت عوض شدن شهردار در مدت زمان کوتاه می انجامید اما اینبار در ابتدای امر؛ با تصمیم اعضای شورای شهر که ترکیب افراد متخصص و باتجربه بودند شهرداری متخصص و بومی و پرتلاش روی کار آمد فردی که توانست تعامل بسیار خوبی با اعضای شورا ایجاد کند و ماحصل این تعامل موجب شد که تجربه تلخ گذشته تکرار نشود و شورا با دادن فرصت چندین ساله به شهردار اتفاقات بسیار خوبی رقم خورد.

رئیس شورای شهر خاطر نشان کرد: بهره‌گیری از بسترهای موجود و آگاهی به نیازهای مردم شهر لنگرود با پروژه های نظیرنهضت عظیم آسفالت، لایه روبی رودخانه شهر، حل معضل آبگرفتگی خیابان امام، بهسازی پل خشتی و باغ ملی و اجرای دیگرطرح های عمران شهری؛ یک جهش فوق‌العاده درلنگرود ایجاد گردید و چهره شهر متحول وتوسعه روزافزون شهری را شاهد بودیم.

منصفی ادامه داد: شهردار لنگرود برای دستیبابی و نهادینه شدن نشاط در میان مردم شهر با هدف کاهش آسیب های اجتماعی و پویایی جامعه با برنامه و هدف پیش رفت و توانست کارنامه بسیار موفقی را کسب کند.

وی با اشاره به این مطلب که به یقین کمتر جایی شنیده شده که حتی کارگران و پرسنل شهرداری از صدای شنیدن زمزمه های رفتن یک شهردار دچار نگرانی و ناراحتی شود اما در شهر لنگرود این اتفاق افتاد چرا که رجایی توانست با همه مشکلات مالی و اقتصادی موجود در شهرداری، در طول این مدت، حقوق کارگران را به موقع  پرداخت ورضایتمندی بالای مردم را جلب کند. 

وی تاکید کرد: کارنامه قابل قبول شهردار، آبادانی شهر، خدمت به مردم و رضایت کارگران و پرسنل شهرداری و از همه مهمتر مهارت وی در ایجاد فضای امن و آرامش از مهمترین مولفه ها در سنجش میزان رضایتمندی اعضای شورای شهر از سید مهدی رجایی است.

مهندس منصفی افزود: شورای شهرلنگرود همفکر و یکسو و با در نظر گرفتن منافع شهروندان و شهر از وی برای ادامه این مسئولیت حمایت می کند.

وی افزود: شورای شهرلنگرود با هدف جلب رضایت شهروندان این شهر به دنبال کاهش مشکلات مردم شهر است و پرسنل شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر خواستار این هستند که در کنار شهردار منتخب خود طبق روال سابق و با اتحاد و همدلی تمام به فعالیت خود در توسعه و عمران و آبادانی شهری حرکت نمایند.