به گزارش خزرآنلاین، امیرحسین کبیری در گفت وگویی با اشاره به دیدار مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان که با همراهی یکی دیگر از اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات استان با دکتر زارع نماینده عالی دولت در استان در آستانه روز خبرنگار انجام شد، اظهار داشت: در این دیدار از تلاش های مستمر اهالی رسانه در اطلاع رسانی […]

به گزارش خزرآنلاین، امیرحسین کبیری در گفت وگویی با اشاره به دیدار مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان که با همراهی یکی دیگر از اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات استان با دکتر زارع نماینده عالی دولت در استان در آستانه روز خبرنگار انجام شد، اظهار داشت: در این دیدار از تلاش های مستمر اهالی رسانه در اطلاع رسانی عمومی، قدردانی شد.

وی رویکرد تعاملی رسانه های استان، همسویی با راهبردهای توسعه ای گیلان و نیز نقش اثرگذار آنها در آگاهی افزایی جامعه را موضوعی عنوان کرد که از سوی استاندار گیلان شایسته تقدیر دانسته شد.

کبیری ادامه داد: تأمین اعتبار برای پرداخت بیمه تکمیلی خبرنگاران گیلان و نیز تسویه بدهی مالیاتی خانه مطبوعات استان که به یکی از چالش های مهم برای این نهاد صنفی تبدیل شده بود، از جمله نتایج این دیدار بوده است.

وی یادآور شد: مراسم بزرگ تجلیل از خبرنگاران که طی سال های گذشته با دعوت از حدود ۵۰۰ نفر از تلاشگران عرصه رسانه و با حضور استاندار گیلان برگزار می شد، امسال بدلیل رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار نخواهد شد.

کبیری اتخاذ این تصمیم را مطابق با ابلاغیه های ستاد ملی مدیریت کرونا ذکر و اضافه کرد: برگزار نشدن مراسم تجلیل، به معنای نادیده گرفتن تلاش های فعالان رسانه ای استان نیست و پیشنهاد می کنم دستگاه ها و نهادها ، بطور شایسته و در قالب دیدارهای فردی و البته با رعایت پروتکل های بهداشتی، از خبرنگاران و کوشش های آنان قدردانی کنند.